Підготовка до фотосесії дитини

Загальні рекомендації

У зйомці старших діток важливий їх гарний настрій, тому при виборі часу зйомки враховуйте режим дитини, щоб малюк був ситий і бадьорий (не випало на час денного сну).  

 

Прохання заздалегідь планувати маршрут та час на дорогу до студії, щоб унеможливити ризик запізнення та метушні, пов'язану з цим. У разі Вашого запізнення ми не зможемо змістити час зйомки та гарантувати результат зйомки в повному обсязі, тому що зазвичай я планую кілька зйомок малюків в рамках дня.

Що потрібно підготувати

 при зйомці в рамках пакету BABY

 

Зйомка здійснюється в Little Studio. Батькам необхідно підготувати один комплект одягу згідно з рекомендаціями. Ви можете підготувати два комплекти і якщо дитина любить фотографуватися і буде мати гарний настрій, то ми зможемо переодягнути її і зняти декілька варіантів.

 

У рамках даного пакету ми знімаємо лише дитинку, але за бажанням батьків ми можемо зробити спільне сімейне фото. В такому разі рекомендую також підготувати для себе одяг.

 

при зйомці в рамках пакету FAMILY

 

Зйомка здійснюється в Little Studio. Для малюка необхідно підготувати 2-3 комплекти одягу. Для спільних сімейних кадрів важливо продумати одяг і для себе, що поєднується з одним із комплектів малюка.

 

Крім одягу візьміть, будь ласка, із собою на зйомку:
- сумку з речами для дитини;
- водичку, перекус для дитини;
- улюблені іграшки для привернення уваги дитини під час зйомки.

Можливі варіанти локацій та рекомендації щодо одягу

Допомога у виборі одягу

У дитячих відділах H&M, Zara, MANGO, GAP Ви завжди зможете підібрати відповідні варіанти. Усі наочні рекомендації підготовлені саме із використанням колекцій даних брендів. Крім того, я завжди готова допомогти Вам у виборі одягу.