Як і коли записуватись на фотосесію?

На зйомку новонародженої дитини рекомендую записуватися заздалегідь ще під час вагітності, щоб, коли народиться дитинка, ми гарантовано підібрали вільний день для зйомки. Попередній запис я роблю за ПДП, а точний день зйомки (до 14 днів) ми погодимо у перші дні після пологів. Якщо Ви не записалися до народження дитини, то зв'яжіться зі мною, якомога раніше, щоб я підібрала для Вас вільний знімальний день у своєму графіку.

У якому віці проводиться фотосесія новонароджених?

Новонароджених фотографують у перші два тижні життя – оптимально у 7-10 днів. У цей період діти часто багато і міцно сплять, їх не турбує живіт, пози "як у мами в животі" для них зручні і природні. У старших малюків сон вже більш чуйний, їх можуть почати турбувати коліки, що значно ускладнює процес зйомки та досягнення бажаного результату.

Де відбувається фотозйомка?

Зйомка проходить у моїй фотостудії для новонароджених, де все передбачено для того, щоб зробити зйомку максимально комфортною для малюка та батьків. Перед кожною зйомкою проводиться вологе прибирання, кварцювання, провітрювання приміщення і студія прогрівається до необхідної комфортної температури. У студії велика кількість реквізиту та дуже світло, що дозволяє знімати за будь-яких погодних умов. У студії є затишна зона для батьків, зручна для годування малюка, своя ванна кімната. Виїзні зйомки у батьків вдома я не проводжу.

Як підготуватись до фотосесії?

Якось спеціально готуватися до зйомки немає потреби. Весь необхідний реквізит є у студії та входить у вартість фотосесії. Якщо у батьків є певні побажання щодо кольорової гами чи елементів реквізиту, то ми напередодні фотосесії це обговорюємо. Батькам із собою до студії необхідно буде взяти лише індивідуальні засоби для малюка та продумати одяг для сімейних кадрів.

Хто обирає реквізит для зйомки?

Я самостійно підбираю реквізит до кожної зйомки. Якщо у батьків є певні побажання щодо кольорової гами, якісь елементи їм особливо подобаються, то напередодні фотосесії ми це обговорюємо, і я обов'язково враховую побажання, готуючись до зйомки.

Як довго триває зйомка?

Як правило, фотосесія триває близько 3-4 годин з перервами на годування та заколисування. Ми завжди підлаштовуємося під режим малюка, тому тривалість фотосесії не завжди залежить від обраного пакету, а більшою мірою залежить від бажання малюка спати: коли малюк добре спить, то на зйомку потрібно менше часу, а якщо навпаки малюка щось турбує чи він просто не спить, то на заколисування може знадобитися більше часу.

А якщо дитина не спатиме на фотосесії?

Насамперед не варто переживати, що після приїзду до студії малюк не спить. Це абсолютно нормально - хтось із малюків продовжує спати після дороги, але найчастіше ми все ж таки починаємо роботу з годівлі, після чого всі дітки засинають по-різному. Хтось майже відразу, а комусь може знадобитися більше години. У цей час ми просто гуляємо з малюком, можемо зробити сімейні кадри, кадри з відкритими вічками. Діти до 14 днів не можуть довго не спати, до того ж завдяки досвіду роботи з новонародженими ми знаємо, як створити комфортні для крихт умов, щоб вони швидше заснули. А якщо малюк по темпераменту все ж таки несплюшка або в нього дуже чуйний сон, або вже почав турбувати животик - теж не варто переживати, оскільки фотограф з досвідом все одно зробить красиві фотографії, провівши зйомку в рамках мінімального пакету.

Чи можна зробити фото малюка з батьками?

Так звичайно. Незалежно від обраного пакету, в рамках фотосесії ми зробимо фото малюка з батьками, з братиками та сестричками, якщо у сім'ї є старші дітки.

Чи можна не публікувати фото до хрестин?

Так, на прохання батьків я не публікую в мережі фотографії зі зйомки до 2-х місячного віку дитини. Якщо Ви хочете, щоб фото взагалі ніколи і ніде не демонструвалися, зйомка здійснюється на умовах конфіденційності за повною вартістю обраного пакета.

Якщо у Вас залишилися питання щодо newborn зйомки, то сміливо пишіть. Я із задоволенням відповім.